SKYSAIL
LUZUJ CUMY WYOBRAŻNI
 


O nas

SKYSAIL jest firmą zajmującą się organizacją imprez żeglarskich zarówno na wodach śródlądowych, jak i morskich. Nasze doświadczenie umożliwia zaproponowanie Państwu ciekawych rejsów, obozów oraz wysoki poziom szkoleń żeglarskich, motorowodnych i windsurfingowych. W ramach eventów organizujemy między innymi regaty morskie i śródlądowe, cykle imprez integracyjnych wraz z atrakcjami lądowymi oraz imprezami wieczornymi. 

Oferujemy usługi najwyższej jakości. Bezpieczeństwo i wysoki poziom naszych imprez gwarantuje doświadczona kadra, którą stanowią osoby posiadające odpowiednie uprawnienia: żeglarskie, instruktorskie, ratowników WOPR i wychowawców kolonijnych, a także ogromne doświadczenie w prowadzeniu rejsów śródlądowych i morskich, obozów, biwaków szkolnych oraz organizacji regat i imprez integracyjnych.

Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej jakości usług znaleźliśmy się na drugim miejscu w rankingu firm szkolących na stopnie żeglarskie w regionie.

Jesteśmy posiadaczem Złotej Licencji Szkoleniowej HALS na wody śródlądowe przyznawanej firmom reprezentującym najwyższy poziom organizacji 
szkolenia żeglarskiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi, jak:  

Koszyk